1. ТермоПлаза /
  2. Журнал /
  3. Як правильно підібрати обігрівач Як правильно підібрати обігрівач

Як правильно підібрати обігрівач?

Як правильно підібрати обігрівач Як правильно підібрати обігрівач Цікавитесь як правильно підібрати обігрівач ТермоПлаза до вашої оселі? Це стаття дасть вичерпну відповідь на це питання.
Зображення як правильно підібрати обігрівач Як правильно підібрати обігрівач ТермоПлаза Зображення як правильно підібрати обігрівач ТермоПлаза.

Зима стукає в двері, і після відносно теплої погоди ми укладаємо літній одяг і включаємо опалення будинку. Однак бувають ситуації, коли ми хочемо насолодитися теплом тільки протягом певного часу або в точно вказаному місці. В цьому випадку невеликі місцеві обігрівачі стануть ідеальним помічником. Але дізнатися, які з них краще для нашої мети, іноді важко.

Ви можете уявити що-небудь одне під терміном нагрівач. Інфрачервона нагрівальна панель - це екологічне, корисне і дешеве опалення для квартири, будинку або офісу. Завдяки структурі, що підтримує циркуляцію повітря в приміщенні, панелі TermoPlaza є найдешевшим методом електричного опалення. ТермоПлаза - відмінна ідея для основного опалення будинку (особливо в якості енергозберігаючого опалення), а також для обігріву квартири або просто для прохолодних приміщень.

    Перш ніж купити якісний і безпечний обігрівач, вам варто враховувати:
  • основне опалення або додаткове в приміщенні, що вас цікавить;
  • утеплене приміщення чи ні;
  • площа кімнати;
  • висота стелі;
  • правильне розміщення.

Тільки проаналізувавши ці пункти, ви будете мати можливість вибрати те обладнання, яке задовольнить усі ваші потреби. З упевненістю можна сказати лише про те, що до смаку вам припадуть сучасні і потужні обігрівачі Термо Плаза. Їх ефективність вже змогли оцінити сотні тисяч користувачів. Подібне обладнання виготовляється в універсальному дизайні, тому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку, зробивши його не тільки теплим, але й затишним.

Якісні обігрівачі ТермоПлаза

Великою популярністю в наш час користуються якісні і перевірені часом обігрівачі Termo Plaza. Ці обігрівачі характеризуються більш ефективним нагріванням з меншим енергоспоживанням до 70%. Їх невеликий розмір і вага дозволяють використовувати їх і переміщати туди, де вони необхідні. У порівнянні з традиційними обігрівачами вони не сушать повітря і повністю безшумні. Всі ці функції ви знайдете в кожному обігрівачі Termoplaza, що є дійсно вигідною купівлею завдяки співвідношенню ціни і якості.

Обігрівачі ТермоПлаза - це сучасні електричні обігрівачі, які підходять для всіх типів інтер'єрів. Спеціальні нагрівальні елементи використовуються для розподілу тепла. В них ви знайдете одне з найширших пропозицій даного виду опалення, оснащені світлодіодним дисплеєм з панеллю керування, Вай-Фай модулем, мобільним додатком для iOS та Андроїд, термостатом, таймером відключення і двома рівнями управління потужністю нагріву.

Відмінні риси батареї ТермоПлаза

Основою нагрівача є інфрачервоний нагрівальний елемент, який поміщений в міцний корпус. Результатом є приємне випромінювання тепла, яке рівномірно розподіляється по всій кімнаті.

Також перевагою панелі ТермоПлаза є дуже швидке наколювання температури і теплова інерція корпусу, який випромінює тепло протягом деякого часу після вимкнення системи опалення, тому в опалювальному приміщенні не відбувається різкого падіння температури. Теплообмін при нагріванні більш ефективний, ніж при використанні класичного нагрівального елементу. Ще однією перевагою є компактні розміри, невелика вага і, отже, легка мобільність для можливого переміщення в різні місця.

Економічні конвектори ТермоПлаза здатні забезпечити легкий лікувально-профілактичний ефект, адже спеціальне інфрачервоне опалення стане корисним користувачам, які страждають на захворювання дихальних шляхів і низьким імунітетом.

Чому і де варто купити дані панелі?

Опалення ТермоПлаза заощадить ваші гроші і час. Даний альтернативний метод опалення принесе вам користь вже з першого місяця використання і принесе в бюджет хороші гроші. При цьому вмикати його ви зможете в будь-який час року, як тільки відчуйте, що вам холодно і не комфортно у власному домі. Більш того, дані обігрівачі ви з легкістю зможете встановлювати в офісах або службових приміщеннях.

Замовити дане обладнання кожен бажаючий може на сайті нашої компанії. У нас тільки якісний товар від оригінального виробника. Ми доставимо продукцію в усі куточки України.

Моделі серії ТР :
TermoPlaza TP-225 TermoPlaza TP-225
225 Вт | до 7 м²

1595 грн

TermoPlaza TP-375 TermoPlaza TP-375
375 Вт | до 10 м²

1995 грн

TermoPlaza TP-475 TermoPlaza TP-475
475 Вт | до 14 м²

2395 грн

Termo Plaza TP-700 TermoPlaza TP-700
700 Вт | до 20м²

2795 грн

TermoPlaza 225DT TermoPlaza 225DT
225 Вт | до 7 м²

2395 грн

Моделі серії SТР :
TermoPlaza STP-225 TermoPlaza STP-225
225 Вт | до 7 м²

2495 грн

TermoPlaza STP-375 TermoPlaza STP-375
375 Вт | до 10 м²

2895 грн

TermoPlaza STP-475 TermoPlaza STP-475
475 Вт | до 14 м²

3295 грн

Termo Plaza STP-700 TermoPlaza STP-700
700 Вт | до 20м²

3695 грн

Termo Plaza STP-900 TermoPlaza STP-900
900 Вт | до 25м²

4195 грн